Trendem je venkovní fitness i posilování

Městské parky se plní posilovacími pomůckami a in je dnes cvičit venku. Co vše můžete na venkovním fitness zažít?

Nejsou to jen stroje, ale i různé posilovací pomůcky, trenažéry, závěsné systémy, TRX, expandery, posilovací gumy, nebo si můžete pro cvičení venku vystačit s podložkou, nebo partnerem.

Venkovní posilovna

I na zahradě si můžete zřídit venkovní posilovnu. Venkovní cvičení je čím dál populárnější a zkouší jej sportovci všech generací. Na výběr máte z řady strojů, doplňků, cviků a sportů. Cvičení na čerstvém vzduchu je velmi prospěšné vašemu zdraví.

Můžete investovat větší částku? Pak si pořiďte venkovní posilovnu na míru (na klíč). Můžete si na zahradě u domu, u kanceláří, nebo třeba u nemocnice nechat postavit venkovní hrazdy, bradla, posilovací stroje. 
Mezi dostupné prvky patří různé alternativy ke klasickým trenažérům (obdoba elipticalů, běžeckých pásů, posilovacích strojů, věží atd.). Vše přizpůsobené venkovním podmínkám, odolné vůči dešti, sněhu a větru.

Pokud nechcete investovat více peněz, můžete venku použít různé expandery, posilovací lana, nebo závěsné systémy pro posilování vlastní hmotností. 

Fitness u vás na zahradě

Na zahradě si vyhraďte místo pro domácí fitko. Použijete fitness podložky, činky, ale i malé fitness trampolíny a samozřejmě nesmíte zapomenout na balanční podložky, které posílí střed těla a zpevní celou postavu.

Cvičení venku má své kouzlo a je velmi prospěšné vašemu zdraví. Z velké nabídky venkovních pomůcek a strojů si vybere každý a posilovat a cvičit můžete každý den v pohodlí domova.

Posilování  >  Novinky  >  Trendem je venkovní fitness i posilování

Novinky

Všechny novinky