Pět tipů na malé i velké dárky do domácí posilovny

Máte domácí posilovnu a chcete ji na Vánoce doplnit? Máme pro vás 5 tipů na malé i větší posilovací pomocníky.

Konec roku je ideální dobou pro nákup posilovacích strojů, nebo pomůcek. Znáte to - kdo šetří, má za tři. A s námi rovnou za pět. Pokud se tedy nechá inspirovat tipy od odborníků a ostatních zákazníků.

1. Jednoruční nakládací činkový set inSPORTline DBS2181 2 x 3-10 kg

Jednoruční nakládací činkový set inSPORTline

Základ do každé posilovny - nakládací set činek. Koupíte ho běžně za asi 1 500 korun, v akcích i za polovinu. Díky vyšší zátěži vhodné spíše pro pokročilé cvičence.

2. MultiTrainer inSPORTline - závěsný posilovací systém - D

Už klasika pro posilování vlastní hmotností. Náhrada originálního TRX za velmi příznivou cenu - vejdete se i s dopravou do 1 500 korun.

MultiTrainer inSPORTline - závěsný posilovací systém

Multitrainer stačí pevně připoutat třeba do dveří a můžete začít ihned cvičit.

3. Balanční podložky

Jediný obecný tip se týká malých, ale nesmírně účinných posilovacích a rehabilitačních pomůcek. Balanční podložky nabízí efektivní procvičení celého těla. Cvičením na balanční podložce posilujete i hluboké svalstvo a efektivně hubnete.

Již klasikou je Balanční podložka inSPORTline Dome - v e-shopech za asi 1 600 korun. Pomáhá udržovat rovnováhu a zpevnit svaly za minimální cenu a ocení ji i majitelé malých bytů.

Balanční podložka inSPORTline Dome

4. Vibromasážní stroj VibroGym inSPORTline Charles

Mezi efektivní posilovací pomůcky můžeme zařadit i skvělý VibroGym inSPORTline Charles, který umožňuje 3D i vertikální vibrace - ty vysílají vibrační technologii na pomoc pro efektivní hubnutí a formování postavy. 

Vibromasážní stroj VibroGym inSPORTline Charles

5. Posilovač inSPORTline Ab Lifter

A posledním tipem je posilovač Ab Lifter pro efektivní posilování břišních svalů, paží, zádových svalů a boků vlastní hmotností. Podívejte se na video recenzi tohoto šikovného pomocníka do každé domácí posilovny.

Vybrali jste si i vy svůj posilovací dárek?

Posilování  >  Novinky  >  Pět tipů na malé i velké dárky do domácí posilovny

Novinky

Všechny novinky