Tipy na posilování doma

Posilování má velký vliv na celkové zdraví a lze jím také účinně zhubnout. Důležité je pro muže i ženy, samozřejmě s rozdílnou intenzitou. Pevné svaly napomáhají i prevenci zranění, což je neocenitelné obzvlášť ve vyšším věku.

Velkými pomocníky v budování kondice jsou domácí posilovací stroje. Celé tělo dokážou procvičit multifunkční věže. Na břišní svaly, bench press a trénink s činkami se specializují posilovací lavice, vyráběné v mnoha druzích a cenových relacích.

Kvalitní a bezpečné fitness zařízení z internetového obchodu

Další důležité vybavení domácí posilovny, stejně jako té profesionální, představují různé trenažéry – veslovací, cyklistické, eliptické, rotopedy a běžecké pásy. Některé z nich jsou natolik univerzální a zároveň precizně provedené, že mohou stačit celé rodině jako jediné fitness zařízení. K posilování slouží také steppery, vibromasážní stroje a řada drobných pomůcek. Trvale široký výběr podporují akční nabídky.

Inspirujte se recenzemi

Přemýšlíte, jak posilovat doma, který stroj by byl nejlepší? Pomoci vám mohou recenze uživatelů z těchto stránek nebo hodnocení zákazníků u jednotlivých položek v e-shopu inSPORTline.

Posilování  >  Novinky  >  Tipy na posilování doma

Novinky

Všechny novinky